Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71999
Stary 30.12.2015, 03:47
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Wilczek na wypożyczenie obstawiam
Brzmi trochę abstrakcyjnie, ale fajnie by było gdyby faktycznie coś było na rzeczy. W końcu mielibyśmy w zespole kogoś kto, po za Brożkiem, ma pojęcie o strzelaniu bramek nie tylko w kategorii "kiedyś się uda".
Odpowiedz cytując