tomasz_19 napisał(a):

|
Wilczek na wypożyczenie obstawiam
|
Brzmi trochę abstrakcyjnie, ale fajnie by było gdyby faktycznie coś było na rzeczy. W końcu mielibyśmy w zespole kogoś kto, po za Brożkiem, ma pojęcie o strzelaniu bramek nie tylko w kategorii "kiedyś się uda".