picasso napisał(a):

piekne idee...tych idacych ramie w ramie,najwierniejsi itd byli szczególnei liczni na ostatnim mieczu ligowym.
bylo ich moze nawet ze 2,5 tyś.a nam potrzeba zapełnic cały stadion a nie pół sektora.poza tym by kibice byli tacy jak ty chcesz to trzeba zacząc ich przyzwyczajać do Wisły juz od przedszkola
|
Czytasz ze zrozumieniem?
Serio chcesz zapełnić stadion? Likwidując bluzgi?

wtedy każdy kibic będzie kochał Wiśle, kiedy zlikwidujemy bluzgi

dobra dość
Jak chcesz przyzwyczajac od przedszkola to wpajaj te idee i masz rację im wcześniej tym lepiej. Ją napisałem, że o tych wartościach zapomnielismy dlatego pół sektora chodzi na mecze
Powtarzam jeszcze raz, jak będziemy bez refleksyjne podchodzić do kibicowania to będzie źle. Kibicowanie Wisle to honor. Tego uczcie dzieci w przedszkolach, wtedy na bluzgi będą gluche! A o bilety będą walczyć!