Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10995
Stary 30.12.2015, 02:39
picasso napisał(a):Wyświetl post
piekne idee...tych idacych ramie w ramie,najwierniejsi itd byli szczególnei liczni na ostatnim mieczu ligowym.
bylo ich moze nawet ze 2,5 tyś.a nam potrzeba zapełnic cały stadion a nie pół sektora.poza tym by kibice byli tacy jak ty chcesz to trzeba zacząc ich przyzwyczajać do Wisły juz od przedszkola
Czytasz ze zrozumieniem?

Serio chcesz zapełnić stadion? Likwidując bluzgi? wtedy każdy kibic będzie kochał Wiśle, kiedy zlikwidujemy bluzgi dobra dość

Jak chcesz przyzwyczajac od przedszkola to wpajaj te idee i masz rację im wcześniej tym lepiej. Ją napisałem, że o tych wartościach zapomnielismy dlatego pół sektora chodzi na mecze

Powtarzam jeszcze raz, jak będziemy bez refleksyjne podchodzić do kibicowania to będzie źle. Kibicowanie Wisle to honor. Tego uczcie dzieci w przedszkolach, wtedy na bluzgi będą gluche! A o bilety będą walczyć!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując