Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34486
Stary 29.12.2015, 23:59
Dodac mozna jeszcze fakt, ze w budzecie tym zaplanowano najwyzszy do tej pory deficyt. Mialy byc pieniadze z podatkow od bankow, hieprmarketow na wszyskie obietnice. I co? I zwiekszamy deficyt Tak jak zawsze pisalem, ze dla zwyklego Kowalskiego bedzie bez roznicy czy u steru sa zlodzieje z PO czy socjalisci z PISu, tak teraz zmierzam powoli ku postawieniu tezy, ze za PISu Kowalskiemu bedzie nawet gorzej niz za PO bo przeciez tych pieniedzy nie wyczaruja tymbardziej, ze Macierewicz pozbyl sie juz Harry'ego Pottera:(
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 30.12.2015 o godz. 00:01.