Dzimi napisał(a):

Sorry. Gość nie zrobił kariery w żadnym z klubów w których grał dotychczas, a nie były to wcale jakieś lepsze kluby. Gdyby miał 19-20 lat, to w porządku, ale będzie miał 24-lata, a w tym wieku piłkarz jest juz całkowicie ukształtowany.
Wyciągamy przeciętniaka z 1 ligi. Raz że to wygląda jak przygotowywanie taniego składu do gry właśnie w 1 lidze, a dwa przykład Popovicia pokazuje, że to nie jest najlepsza droga.
|
Czyli wypisz wymaluj życiorys Mraza który trafił do Piasta przed tym sezonem. Gość ssał, a teraz to jemu cała liga obciąga.
Swoją drogą jak się cieszyłem, że gościa odpuściliśmy, tak teraz mocno żałuję...