Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
18023
29.12.2015, 21:36
gdsmk
napisał(a):
Ale przecież generalnie chcieć to on se może odejść nawet i dzisiaj. GKS i tak go nie musi nigdzie puszczać aż do lipca.
on raczej, sprawa jest ruszona dość mocno. Ostateczne info ma być 11 stycznia
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_