Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71992
Stary 29.12.2015, 20:41
Ostatnio WISŁAZWE pisał, że mamy pozyskać napastnika, który strzelał już bramki w naszej ekstraklasie, a kilkanaście min temu wspomniał że musimy poczekać jeszcze kilka dni i poznamy nazwisko tego napadziora.

Ktoś, jakieś propozycje?
Paixao, Zachara...?
, a może Lewy albo Teo
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 29.12.2015 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując