Ostatnio WISŁAZWE pisał, że mamy pozyskać napastnika, który strzelał już bramki w naszej ekstraklasie, a kilkanaście min temu wspomniał że musimy poczekać jeszcze kilka dni i poznamy nazwisko tego napadziora.
Ktoś, jakieś propozycje?
Paixao, Zachara...?
, a może Lewy albo Teo
