Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline
#
71984
29.12.2015, 19:01
^^Dokładnie. Jak przychodzili obcokrajowcy to była gadka: Po co nam szrot z zagranicy, lepiej szukać w Polsce w niższych ligach. Przychodzą Polacy z niższych lig to też lipa bo poziom nie ten....
butazango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do butazango
Znajdź inne posty napisane przez butazango