Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71984
Stary 29.12.2015, 19:01
^^Dokładnie. Jak przychodzili obcokrajowcy to była gadka: Po co nam szrot z zagranicy, lepiej szukać w Polsce w niższych ligach. Przychodzą Polacy z niższych lig to też lipa bo poziom nie ten....
Odpowiedz cytując