Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10990
Stary 29.12.2015, 18:23
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
http://www.polskapilka.net/aktualnos...roci-do-wisly/

Pijemy!
Ale to już było na Onecie niedawno, kolejna reklama nowego portalu?

Poza tym, to w klubie wszystko zmienia się w zależności od humoru wodza, więc nie świętujmy dopóki Smudy ktoś nie zatrudni (czyli okolice lipca, gdy kasa z Wisły przestanie płynąć).
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując