ABGwislakABG napisał(a):

Ale to już było na Onecie niedawno, kolejna reklama nowego portalu?
Poza tym, to w klubie wszystko zmienia się w zależności od humoru wodza, więc nie świętujmy dopóki Smudy ktoś nie zatrudni (czyli okolice lipca, gdy kasa z Wisły przestanie płynąć).