Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71979
Stary 29.12.2015, 16:06
filoo napisał(a):Wyświetl post
A co do Cierzniaka i Sadloka, to niestety, jeśli ktokolwiek przyjdzie i położy pieniądze na stole, to niestety nie będzie szans na pozostanie ich w Wiśle. obaj są dobrzy, Cierzniak nawet bardzo dobry wg. mnie, ale niestety kasa się musi zgadzać, a mamy potencjalnych zmienników dla obydwu graczy
Co do zmiennikow do Sadloka to się zgadzam ale Cierzniak? Jakiego zmiennika mamy? Ręczniki same.
Buchalik to parodia piłkarza,a Miśkiewicz też poziomem wątpię, żeby się do Radka kiedykolwiek zbliżył.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując