filoo napisał(a):

|
A co do Cierzniaka i Sadloka, to niestety, jeśli ktokolwiek przyjdzie i położy pieniądze na stole, to niestety nie będzie szans na pozostanie ich w Wiśle. obaj są dobrzy, Cierzniak nawet bardzo dobry wg. mnie, ale niestety kasa się musi zgadzać, a mamy potencjalnych zmienników dla obydwu graczy
|
Co do zmiennikow do Sadloka to się zgadzam ale Cierzniak? Jakiego zmiennika mamy? Ręczniki same.
Buchalik to parodia piłkarza,a Miśkiewicz też poziomem wątpię, żeby się do Radka kiedykolwiek zbliżył.