|
A co do Cierzniaka i Sadloka, to niestety, jeśli ktokolwiek przyjdzie i położy pieniądze na stole, to niestety nie będzie szans na pozostanie ich w Wiśle. obaj są dobrzy, Cierzniak nawet bardzo dobry wg. mnie, ale niestety kasa się musi zgadzać, a mamy potencjalnych zmienników dla obydwu graczy
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home
G 'n' R
|