Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34481
Stary 29.12.2015, 15:40
Oczywiście, że ta podwyżka jest związana z waloryzacją, a dokładnie ze wskaźnikiem względem średniego wynagrodzenia. Tyle, że rodzaj tej waloryzacji (kwotowa/procentowa/kwotowa-procentowa), bądź jej brak jest zależny stricte od decyzji politycznych, a nie widzimisię władzy, bądź tego co sobie zażyczył Tusk lub Kopaczowa (nowelizacja budżetu).

Zobaczymy co czeka nas w najbliższym czasie, bo przecież zapowiedziano całościowe zmiany, które objąć mają również przedsiębiorców.