|
01-10 - 839,06
01-11 - 890,14
01-12 - 933,45
01-13 - 1026,98
01-14 - 1042,46
01-15 - 1095,37
01-16 - 1111,98 (zakładając że składka zdrowotna pozostanie bez zmian).
Obiektywnie patrząc to na przestrzeni ostatnich lat w tym roku podwyżka jest najniższa.
Oczywiście ZUS już dawno powinien zostać zrównany z ziemią, ale trochę obiektywizmu proszę panie emj10.
Ponadto pis chyba (aż tak się nie zagłębiałem w ten program) nie obiecywał obniżania podatków, więc trudno podwyżkę zusu traktować jako zarzut w ich stronę. Szczególnie, że podwyżka wynika ze wzrostu średniego wynagrodzenia, a nie widzimisię władzy.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 29.12.2015 o godz. 15:32.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|