emj10 napisał(a):

Działań PiS nie popieram w 99%, więc jeśli tego dotyczył materiał wysmażony przez Kolonkę pod aupicjami CIA to na pewno się z nim nie zgadzam.
|
Nie, dotyczył PO i ich głosowań w maju... ciekawa lektura, oraz zachowania mediów w tym okresie... No ale cóż, tak bardzo parzy Cię ten materiał to szkoda dyskutować z Tobą bo po prostu jesteś ignorantem.
Staram się oglądać wszystko od TVP i TVN po Kolonkę, Podziemną Tv, kończąc na wpolityce i niezależnej by później wyciągać wnioski - analizować.
Ty za to do reszty zostałeś już zmanipulowany i nie chcesz dopuścić do siebie żadnego głosu, który byłby sprzeczny z Twoimi przekonaniami.
"tylko świnia nie zmienia poglądów"