|
Ja nie jestem z Krakowa, nawet nie z Małopolski... wielokrotnie słyszałem od rodziny : gdzie Ty jedziesz, przecież oni Cię tam zabiją, dostaniesz, po co jedziesz,w Krakowie z siekierami latają i wiele innych gadek.
Ludzie którzy nie chodzą, nie wiedzą jak jest na meczach , tylko słuchają w tv albo w warzywniaku od pani Bożenki że się bili,chuligani,itp... ,Toteż też nie chodzą na mecze !!!!
Ostatnio edytowane przez maTS : 29.12.2015 o godz. 12:12.
|