o jaki fajny temat. Znam sie - wypowiem sie!
Dlaczego sie znam? bo zrobilem 3 finaly WOSP w Katowicach, bylem jednoczesnie Szefem Sztabu, mialem okazje i przyjemnosc poznac osobiscie nie tylko Jurka Owsiaka, ale tez cala "paczke" ludzi z fundacji.
Chcialem tu napisac dlugi post "Dlaczego WOSP jest dobre i dlaczego wszyscy przeciwnicy nie maja racji" ale ktos to juz za mnie zrobil:
pod
tym linkiem znajduje sie szczegolowy opis KAZDEGO zazrzutu jaki pojawia sie w kontekscie WOSPu. Zaznaczam, nie sa to puste fakty, ale kazda polemika jest poparta linkami do bezposrednich zrodel.
Mam nadzieje, ze paru osobom otworzy to oczy
