Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 29.12.2015, 12:03
o jaki fajny temat. Znam sie - wypowiem sie!

Dlaczego sie znam? bo zrobilem 3 finaly WOSP w Katowicach, bylem jednoczesnie Szefem Sztabu, mialem okazje i przyjemnosc poznac osobiscie nie tylko Jurka Owsiaka, ale tez cala "paczke" ludzi z fundacji.

Chcialem tu napisac dlugi post "Dlaczego WOSP jest dobre i dlaczego wszyscy przeciwnicy nie maja racji" ale ktos to juz za mnie zrobil:

pod tym linkiem znajduje sie szczegolowy opis KAZDEGO zazrzutu jaki pojawia sie w kontekscie WOSPu. Zaznaczam, nie sa to puste fakty, ale kazda polemika jest poparta linkami do bezposrednich zrodel.

Mam nadzieje, ze paru osobom otworzy to oczy
Odpowiedz cytując