|
Jeśli chodzi o atrakcje około meczowe to macie 100% racji. Prawda jest taka że na całym świecie w trakcie imprez piłkarskich wypijane są miliony litrów piwa. Tak już mają faceci i kibice piłkarscy. Wprowadzenie właśnie takich stref kibica z piwem i kiełbaskami to jest właśnie magnes który przyciągnie ludzi. Niestety coś takiego nie jest na rękę policji i to ona pewnie będzie protestowała najgłośniej. Niestety pomimo że nie lubię masówek i wolę klimatyczne mecze to muszę się pogodzić z tym że potrzebna jest frekwencja i kasa która przy mądrym spożytkowaniu spowoduje wzrost poziomu. W tym momencie prawda jest taka że na przykład napicie się piwa w trakcie przerwy graniczy z cudem. Przepustowość barów jest na żenującym poziomie.
|