Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10977
Stary 29.12.2015, 08:14
Nie wymyślajmy cudów na kiju, że bluzgi to główna przyczyna niskiej frekwencji. Oczywiście są jakimś czynnikiem zniechęcającym część osób, ale nie głównym. Ważny przed wszystkim jest wynik sportowy, później infrastruktura (dojazd, catering, jego cena, stadion itp.), później atmosfera (bluzgi nie bluzgi itp.). A, że w każdym powyższym aspekcie obecnie jest ch.ujowo to frekwencje mamy jaką mamy.
Odpowiedz cytując