Jaroo1 napisał(a):

Jakbyś tyle zarabiał w 2-3 tygodnie to byś miał wyjebane na PiS
|
Co niezwykłego jest w zarobkach rzędu 1000 euro - kwoty za którą młodzi Hiszpanie nie chcieli iść do pierwszej pracy 10 lat temu?
Poza tym czy kryterium zarobków, bądź tego, czy ma się w aktywach kilkaset tysięcy złotych, czy ponad bańkę ma zostać włączone do inwigilacji? No chyba, że planowany jest jakiś podatek od aktywów rzędu kilku procent rocznie na pokrycie socjalnych zobowiązań?