Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34457
Stary 29.12.2015, 00:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś tyle zarabiał w 2-3 tygodnie to byś miał wyjebane na PiS
Co niezwykłego jest w zarobkach rzędu 1000 euro - kwoty za którą młodzi Hiszpanie nie chcieli iść do pierwszej pracy 10 lat temu?

Poza tym czy kryterium zarobków, bądź tego, czy ma się w aktywach kilkaset tysięcy złotych, czy ponad bańkę ma zostać włączone do inwigilacji? No chyba, że planowany jest jakiś podatek od aktywów rzędu kilku procent rocznie na pokrycie socjalnych zobowiązań?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.12.2015 o godz. 00:51.