Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10972
Stary 29.12.2015, 00:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne. "Prawdziwi kibice" mają swoje zdanie, którego nikt im nie odbierze.
Tyle razy na meczu byłem zniesmaczony okrzykami LTSK nie na miejscu i nie o czasie, wrzaskami "k...y pokonamy"...
No i proszę... możecie zacząć po mnie jechać. Tylko na to was stać.
I będą po Tobie jechać właśnie zakompleksione sterydowe rezusy (się naraziłem?). Ja nie, bo sam mam 14 letniego syna i biorę go na każdy mecz w miarę możliwości, ale gdy lecą teksty w styl LTSK..a to jest mi po prostu głupio. Dzieciak by chciał śpiewać a nie ma jak. Obok siedzi kumpel, który też niekiedy przyprowadza swoją 7-mio letnią córkę no ale na Derby jej nie wziął i to właśnie z TEGO powodu. I tak by można było mnożyć przykłady. A teraz przemnóżmy TO przez X takich ojców i X takich dzieci... Czy warto coś zmieniać? Odpowiedzcie sobie sami, czy kasa z tych biletów jest potrzebna klubowi... Oczywiście to nie jedyny z powodów dla których frekwencja jest taka jaka jest, ale jeden z wielu i nie ma sensu tu się o to spierać.
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 29.12.2015 o godz. 00:31.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując