Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10967
Stary 28.12.2015, 21:31
regan napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozwiązanie jest proste. Zróbmy z trybun przedszkole! O to myśl!!
nie wiem co zrobic,przedszkole,podstawówke czy moze areszt sledczy.napisałem tylko jak neiktorzy na to reaguja.więc kwestia bluzgow tez w jakis sposób wplywa na frekwencje.ja tam swoje córki zabieram na mecze mimo tego,ze wiem co uslysza.ale nei kazdy tak zrobi.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując