Wyświetl pojedynczy post
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.12.2015, 15:05
maTS napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty mówisz ? Nikt nie chciał myśleć o pracy w Wiśle ? Dla każdego Polskiego trenera Wisła to marka,kibice... aspiracje... zawodnicy nie tacy znowu najgorsi jak by mogło się wydawać, kasa... ok,ale przecież prędzej czy później i tak odzyska, a wpisanie do CV Wisła robi wrażenie mimo wszystko. Zagraniczny trener to już zależy od marki wieku i czy przychodzi żeby coś osiągnąć czy po many many... Wisełka ciągle coś znaczy PAMIĘTAJ CIĘ

Podoba mi się Twój entuzjazm. Niestety, Ty swoje przemyślenia opierasz na domysłach, ja- na wiedzy...
Odpowiedz cytując