Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34449
Stary 28.12.2015, 14:31
Jeśli chcecie strzelać w PiS to uwierzcie ze macie duże pole do wyboru bo do wielu spraw można się przyczepić ale nie marnujcie czasu na coś co akurat im wyszło (więcej sędziów? 2/3 głosu? Kolejność wedle złożenia? Przecież to same dobre rzeczy!).