Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline
#
34449
28.12.2015, 14:31
Jeśli chcecie strzelać w PiS to uwierzcie ze macie duże pole do wyboru bo do wielu spraw można się przyczepić ale nie marnujcie czasu na coś co akurat im wyszło (więcej sędziów? 2/3 głosu? Kolejność wedle złożenia? Przecież to same dobre rzeczy!).
hiszpan00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hiszpan00
Znajdź inne posty napisane przez hiszpan00