IncognitoTSW napisał(a):

Nie przesądzałbym tej sprawy jeden z komentów na O2.pl
"AK001... A co powiesz gdy się okaże, że te leki bardzo drogie są do odliczenia w zeznaniu podatkowym? To jedna z metod uwalenia za granicą handlu lekami z przemytu! Nie wiemy jeszcze wszystkiego, a już ferujemy wyroki! Czy tak trudno poczekać i zobaczyć o co chodzi? No chyba, że najważniejsze są słowa własnego Guru! Wtedy rozumiem niecierpliwość i najczęściej ślepotę na fakty."