wiesniak842 napisał(a):

Pytanie było o stadion
Szajba_ napisał(a):

obvious troll... klubowy dodajmy
na Rozwoju nie ma bluzgow, jestem tez gotow wiele postawic, ze na Termalice bluzgow nie ma
|
Bynajmniej. Po prostu stwierdzam fakt.
Do Warszawy jest:
- dalej
- zdecydowanie drożej
- trudniej pod względem logistycznym
I problemu z frekwencją 'rodzinną' nie ma. Co ciekawe, w sumie też się w pewnej czesci ze mną zgadzasz.
Na Wisłę jest bliżej, taniej, szybciej i ze wszystkim prościej. Z perspektywy rodzica róznica powinna być głownie z poziomie sportowym (czyli cenie) a jednak tak nie jest. To dwa różne światy, dwa różne produkty. Rozumiem więc argumenty kolegi SlawekS i uważam że są celne. Kontrargument 'Pokaz mi stadion w Europie gdzie nie ma bluzgow.' jest na nie, niestety, moim zdaniem zbyt słaby.
-----
Ja wiem że jakikowliek temat 'bluzgów' powoduje automatycznie wzrost cisnienia i trakwowany jest jako zamach na ruch kibicowski, natomiast nie jest moją intencją skierowanie wątku na te tory. Dyskutujemy o różnicach a nie o tym jak powinno być.
