Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10952
Stary 28.12.2015, 11:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A final Pucharu Polski?
Pytanie było o stadion

Szajba_ napisał(a):Wyświetl post
obvious troll... klubowy dodajmy

na Rozwoju nie ma bluzgow, jestem tez gotow wiele postawic, ze na Termalice bluzgow nie ma
Bynajmniej. Po prostu stwierdzam fakt.

Do Warszawy jest:
  • dalej
  • zdecydowanie drożej
  • trudniej pod względem logistycznym

I problemu z frekwencją 'rodzinną' nie ma. Co ciekawe, w sumie też się w pewnej czesci ze mną zgadzasz.

Na Wisłę jest bliżej, taniej, szybciej i ze wszystkim prościej. Z perspektywy rodzica róznica powinna być głownie z poziomie sportowym (czyli cenie) a jednak tak nie jest. To dwa różne światy, dwa różne produkty. Rozumiem więc argumenty kolegi SlawekS i uważam że są celne. Kontrargument 'Pokaz mi stadion w Europie gdzie nie ma bluzgow.' jest na nie, niestety, moim zdaniem zbyt słaby.

-----

Ja wiem że jakikowliek temat 'bluzgów' powoduje automatycznie wzrost cisnienia i trakwowany jest jako zamach na ruch kibicowski, natomiast nie jest moją intencją skierowanie wątku na te tory. Dyskutujemy o różnicach a nie o tym jak powinno być.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując