Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34436
Stary 28.12.2015, 08:28
No i macie wreszcie głosy rozsądku - jak to mówił Kolonko w swoich reportażach na tubie tzw. "drugi obieg informacji" - czyli internet - wyciągajcie wnioski! no chyba, że wszyscy, którzy choć śmią podnieść rękę na poprzednią władzę muszą być z PISu.

Społeczeństwo, Wiślacy na tym forum proszę Was o użycie szarych komórek, bo poprzednia władza robi was w konia a Wy stajecie się tylko pionkami, aby koryto do nich wróciło. Kwik świń jest coraz mocniejszy! Te bzdury o utracie Demokracji to farsa! Niemieckie, Luksemburskie media mają taką pianę na pysku jakby dostali wścieklizny.