|
A jak bys zareagowal gdyby podbil znajomy i powidzial Ci , ze byl na zajebistym pojedynku szachowym. Malo tego, byl to dopiero polfinal a jutrzejsze finalowe danie, zapowiada sie co najmniej elektryzujaco. Juz nie wspominajac o taktyce, przy kolorze na wstepie posypia sie wiory. Wstep wolny idziesz?
Pewnie z uwagi na stara znajomosc, zwinnie bys sie wywinol obiadem u cioci a kolege poklepal po ramieniu.
To nie o ten typ ludzi chodzi i nie o zasobnosc portfela. Nie lubia pilki i nie przyjda na mecz. Tak jak ty na zawody szachowe .
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|