Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10943
Stary 27.12.2015, 17:46
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
[SIZE=2]
Najzwyczajniej w świecie, chodzenie na mecze stało się "obciachem". Żeby to odkręcić potrzeba kolejnych lat.
Prawda. Moi znajomi to powiedzmy taka klasa średnia w cywilizowanym tego słowa znaczeniu. Generalnie stać ich żeby sobie w sobotę iść gdzie chcą i kiedy chcą. Kiedy mówię o tym, że chodzę na mecze Wisły ( i klub w tym wypadku nie ma znaczenia bo obce są im "osiedlowe klimaty") jestem traktowany jak jakiś .......niety ekscentryk ( którym się zresztą sam zaczynam czuć męcząc się na każdym meczu na stadionie). Fakt, jest faktem, że media długo kreowały obraz dziczy na stadionie i teraz drugie tyle zajmie im odkręcanie tego wizerunku ( pod warunkiem że kiedyś zaczną).
Ostatnio edytowane przez rafkur : 27.12.2015 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując