|
A moze Cupiala porwali lub gdzies stoi w betonowych najkach na dnie Raby? Moze pili jakies F16 lub inne paliwko z mety u Zdzicha i boss oslepl? Inaczej zatrudnienia tego ogora jest po prostu bez sensu.
Cokolwiek mu obiecal to jest farmazon. Smudzie nie kupil pilkarzy, Moskalowi nie kupil a ma kupic Pawloskiemu? Trudno go nawet brac serio i na miare naszych oczekiwan. Kontrakt jest pewnie tak napisany, ze Pawloski jak nie skonczy to i tak bedzie w plecy.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|