Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 27.12.2015, 16:49
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ale kto wpadł na pomysł żeby zatrudnić Go u nas.
Pewnie Zdzichu Niezniszczalny, no bo kto inny.
Wszystko co najgorsze w tym klubie kojarzy mi się z tym tym typem. Bez podwiązania pod ucho nadprezesa ten osobnik w normalnej sytuacji nie miałby wstępu na Reymonta.
Jednak tak na marginesie, to prawie każdy polski trener będzie działał na szkodę Wisły. Tyle oni wszyscy umieją.
Odpowiedz cytując