KOMINEK napisał(a):

|
Ale kto wpadł na pomysł żeby zatrudnić Go u nas.
|
Pewnie Zdzichu Niezniszczalny, no bo kto inny.
Wszystko co najgorsze w tym klubie kojarzy mi się z tym tym typem. Bez podwiązania pod ucho nadprezesa ten osobnik w normalnej sytuacji nie miałby wstępu na Reymonta.
Jednak tak na marginesie, to prawie każdy polski trener będzie działał na szkodę Wisły. Tyle oni wszyscy umieją.