Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.12.2015, 15:16
Najlepszy mecz:
- Legia 1:1 Wisła (nic tak nie cieszy jak pękniecie pompowanego baloniku na ich stadionie)
- Wisła 0:2 Legia ( przede wszystkim za jedną z najlepszych opraw w historii sceny kibicowskiej w Polsce, piłkarze Wisły zasłużyli na wygraną)

Najgorszy mecz:
Wszystkie w których piłkarze Wisły tracili frajersko punkty w końcówkach meczów

Plus sezonu:
- Cupiał (mimo burdelu nie zostawia Wisły)
- Arek Głowacki
- Akcja "Wisła Kraków to nasza historia"

Minus sezonu:
- Piłkarze Wisły, którzy swoją grą doprowadzili do tragicznej sytuacji finansowej klubu i wielu z nich ma czelność pytać o zaległe pensje.
- Paweł Brożek.

Nadzieja 2016:
- Piotr Dunin-Suligostowski
- poważna kontuzja Nemanji Nikolicia, aby nie zbliżył się do rekordu Henia Reymana
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując