Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
10939
27.12.2015, 04:50
Hehe niezle pocisnales ale prawda w tym jest niestety. Niby oprawa piękna ale poziom naszej ligi słaby. Właśnie przez ściąganie szrotu za free. :(
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28