Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10937
Stary 26.12.2015, 22:17
Jackie napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, że się wcinam ale niesmaczne jest podawanie nieprawdziwych informacji. W sezonie 2011/2012 mieliśmy frekwencję wyższą niż Wasza. Można to bez problemu sprawdzić.
Mimo, że "nie ta liga" - pozdrawiam z Wrocławia.
Nie napisał, że mieliście niższą tylko, że szału nie było. Zresztą ta średnia frekwencja i tak wyższa ponad 300 widzów to też nie jest jakoś dużo zwłaszcza, że Śląsk walczył o mistrza + otworzył nowy stadion co zawsze nowością przyciąga.
Odpowiedz cytując