Jackie napisał(a):

Przepraszam, że się wcinam ale niesmaczne jest podawanie nieprawdziwych informacji. W sezonie 2011/2012 mieliśmy frekwencję wyższą niż Wasza. Można to bez problemu sprawdzić.
Mimo, że "nie ta liga" - pozdrawiam z Wrocławia.
|
Nie napisał, że mieliście niższą tylko, że szału nie było. Zresztą ta średnia frekwencja i tak wyższa ponad 300 widzów to też nie jest jakoś dużo zwłaszcza, że Śląsk walczył o mistrza + otworzył nowy stadion co zawsze nowością przyciąga.