rafkur napisał(a):

Dla mnie sprawa jest jasna. Jak na nasze możliwości mamy słabą frekwencję. Jak na ligowe realia w połączeniu z naszym obecnym miejscem w tabeli i przede wszystkim wynikami mamy fantastyczną frekwencję. Przywoływanie porównań w postaci chociażby Śląska jest dla mnie niesmaczne. Sorry ale to nie ta liga. Tam nawet jak zdobywali mistrzostwo szału nie było.
U nas jest inny potencjał. Jesteśmy sportowo praktycznie na dnie a mamy III frekwencję ligową. Gdybyśmy byli w pierwszej trójce ( a przede wszystkim nie przegrywali z każdym u siebie) to średnio na meczu byłoby pewnie min 5 tys ludzi więcej.
|
Przepraszam, że się wcinam ale niesmaczne jest podawanie nieprawdziwych informacji. W sezonie 2011/2012 mieliśmy frekwencję wyższą niż Wasza. Można to bez problemu sprawdzić.
Mimo, że "nie ta liga" - pozdrawiam z Wrocławia.