|
Oczywiście wszyscy mądrzy, jakby znali wszystkie zapisy w kontrakcie.
A może Pawłowski ma wpisane w kontrakcie, że w razie spadku z ekstraklasy kontrakt jest rozwiązany za porozumieniem stron? Wielu piłkarzy podpisuje takie kontrakty idąc do klubów zagrozonych spadkiem.
|