Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10930
Stary 26.12.2015, 13:18
Natknąłem się na ciekawy wywiad z Koźmińksim, ogólnie gościu ma trochę poglądy z kosmosu na temat ligi ale jedno zdanie dotyczące Wisły mnie rozbroiło:

Cytat:
D: Widzi pan w Wiśle kandydata do spadku?
ZK: Nie, zdecydowanie nie. Brożek i Jankowski wyciągną ją z kryzysu, ale nie sądzę, by to miał być dla tego klubu powód do chwały.


http://footbar.org/post/glowne/2201,...ja-menadzerska

A tutaj całość
Odpowiedz cytując