Natknąłem się na ciekawy wywiad z Koźmińksim, ogólnie gościu ma trochę poglądy z kosmosu na temat ligi ale jedno zdanie dotyczące Wisły mnie rozbroiło:
Cytat:
D: Widzi pan w Wiśle kandydata do spadku?
ZK: Nie, zdecydowanie nie. Brożek i Jankowski wyciągną ją z kryzysu, ale nie sądzę, by to miał być dla tego klubu powód do chwały.
|


http://footbar.org/post/glowne/2201,...ja-menadzerska
A tutaj całość
