wściekłe pięści węża napisał(a):

Nasza frekwencja "zakłamuje wynik" naszej frekwencji? 
Tylko my w tej lidze gramy z wymienionymi przez ciebie zespołami?
Na tle ekstraklasy frekwencję mamy przyzwoitą i tyle. Nie jest taką jaką byśmy chcieli mieć, ale z kim się mamy porównywać? BVB i Barceloną? Albo usuwać z "badania" spotkania, które komuś nie pasują do frekwencji? Bądźcie rozsądni. W całej lidze jest proble!m z widownią.
|
Oczywiście, że mecz z Legią, Lechem i derby zakłamują aktualną rzeczywistość, jeśli nie rozumiesz czemu to już nie moja wina. Zobaczysz na wiosnę jak polecimy w dół w okolice wyniku jednocyfrowego...
Na tle ligi oczywiste że będziemy wysoko, bo obiektywnie nie ma z kim konkurować, poza wcześniej wymienioną czwórką. Plus Zabrzem, gdy ogarną stadion. Nikt nie mówi o BVB, gdzie Rzym gdzie Krym.