Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
17994
25.12.2015, 11:58
Cytat:
Wisła ma bardzo wąską kadrę, w ostatnim meczu musiała mocno wspierać się młodzieżowcami.
- Wiem, rozmawiałem już o tym z panem Bogusławem Cupiałem [właściciel klubu], a także w szerszym gronie. Panuje jednomyślność, że potrzebujemy wzmocnień.
Ilu?
- Dwóch zawodników na pewno [mówi się o powrocie Michała Chrapka i Patryka Małeckiego], ale byłbym zadowolony, gdy przyszło do nas trzech graczy.
Czytaj więcej na
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ampaign=chrome
eneduerabe
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson