cancer napisał(a):

14 miejsce?
zakładanie jak będzie grał Drzazga i czy będzie wzmocnieniem/osłabieniem jest jak wróżenie z fusów. Podobnie Sarki.
A Małecki i Chrapek to póki co wymysł mediów. A i kontrakty mają do lata.
Niestety ale i Głowacki z Brożkiem, będą mieli kolejny rok za sobą i po prostu organizmów nie oszukają. Nie będą już lepsi.
Nie ma co błagać Cierzniaka czy Sadloka o pozostanie w drużynie, tylko po prostu uregulować zaległości, wzmocnić drużynę i pokazać że o coś jeszcze zamierzamy walczyć. W innym przypadku trzymanie tutaj dobrych piłkarzy jest krzywdą dla nich i dla nas.