Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17993
Stary 25.12.2015, 10:36
cancer napisał(a):Wyświetl post
powinniśmy coś ugrać...
14 miejsce?

zakładanie jak będzie grał Drzazga i czy będzie wzmocnieniem/osłabieniem jest jak wróżenie z fusów. Podobnie Sarki.

A Małecki i Chrapek to póki co wymysł mediów. A i kontrakty mają do lata.

Niestety ale i Głowacki z Brożkiem, będą mieli kolejny rok za sobą i po prostu organizmów nie oszukają. Nie będą już lepsi.

Nie ma co błagać Cierzniaka czy Sadloka o pozostanie w drużynie, tylko po prostu uregulować zaległości, wzmocnić drużynę i pokazać że o coś jeszcze zamierzamy walczyć. W innym przypadku trzymanie tutaj dobrych piłkarzy jest krzywdą dla nich i dla nas.
Odpowiedz cytując