Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.12.2015, 10:25
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: Lechia - Wisła 2-0

Plus sezonu: Radosław Cierzniak, Wisła Kraków to moja historia
Minus sezonu: Wyniki na koniec roku, dymisja Gaszyńskiego, brak długofalowej wizji klubu

Nadzieja 2016: Mam nadzieję że gorzej być nie może - więc nadzieją jest Tadeusz Pawłowski, oraz że Bogusław Cupiał obudzi się ze snu.
Odpowiedz cytując