|
Cześć. Zanim otworzą obsługe klienta w orange po świętach zapytam tutaj.
Podpisałem umowę z telefonem Microsoft Lumia, nie spodziewając się, że system Windows Phone mi się tak makabrycznie nie spodoba. Chciałbym odstąpić od umowy - jednocześnie od razu podpisując nową tylko z innym telefonem.
Znacie przykład z życia, że jest na to szansa?
|