|
Ktoś zarzuci mi narzekanie, ale patrząc realnie, to te dwa transfery to może być zestaw Drzazga i Małecki. Chrapek podobno miał dostać szansę po pełnym okresie przygotowawczym w Lechii, więc jedyna nadzieja, że nowy trener w Gdańsku nie będzie go potrzebował. Na więcej nie liczę, mam nadzieję, że gdy nasi kopacze dostaną zaległą kasę to po prostu będzie im się w końcu chciało. Wtedy powinniśmy się utrzymać, może nawet sabotażysta Jankowski co jakiś czas strzeli.
Każdy transfer ponad to, co napisałem, będzie miłą niespodzianką. Ale nie ma co się napalać, lepiej patrzeć na sytuację realnie.
|