Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17989
Stary 24.12.2015, 16:56
Pawłowski mówi w wywiadach o wzmocnieniu składu oraz jednocześnie o tym, że dokonamy 2-3 transfery. Dwóch lub trzech zawodników to niewystarczający napływ sił w naszej sytuacji, chyba, że będą to naprawdę bardzo dobrzy piłkarze, ale na takich raczej nie mamy co liczyć. Przyjdzie zatem jakiś napastnik o poziomie zbliżonym do Brożka, skrzydłowy o poziomie zbliżonym do Sarkiego oraz jakiś środkowy pomocnik lepszy od któregokolwiek z naszych obecnych asów. Zmieni się tylko to, że na ławce zamiast Kuczaka i Marszalika usiądzie Crivellaro i Popovic. Kadrowo nie będzie tragedii, spokojnie się utrzymamy, ale do ósemki wskoczyć będzie ciężko.

Mam nadzieję, że się mylę, ale jedyna inna opcja od opisanej przeze mnie to sprowadzenie tych 3 zawodników o poziomie znacznie przewyższającym obecnych piłkarzy.
Odpowiedz cytując