Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 24.12.2015, 13:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z tym Smuda to jest jakis niesmaczny zart, gosc sie sadzi z Wisła o 1.1mln a w zamian wraca do klub, to co sie dzieje w tym klubie jest poprostu chore.
Cos mi sie wydaje, ze skoro Gaszynskiego juz nie ma, to Smuda odpusci ten milion.
Odpowiedz cytując