mitmichael napisał(a):

|
Z tym Smuda to jest jakis niesmaczny zart, gosc sie sadzi z Wisła o 1.1mln a w zamian wraca do klub, to co sie dzieje w tym klubie jest poprostu chore.
|
Cos mi sie wydaje, ze skoro Gaszynskiego juz nie ma, to Smuda odpusci ten milion.