|
Najlepszy mecz:
2-1 w marcowych derbach
2-0 z Lechem
2-2 z Legią
Najgorszy mecz:
1-2 w derbach
0-1 Górnik Łęczna
0-1 Śląsk (mecz w grupie mistrzowskiej)
Plus sezonu:
Radek Cierzniak
Jakub Bartosz (choć grał tylko pod koniec rundy)
Minus sezonu:
brak jakiegokolwiek pomysłu na wyjście ze spirali zadłużenia
niska frekewencja
Nadzieja 2016:
Tadeusz Pawłowski - tak na siłę. bo już żadnej nadziei nie posiadam. Wbrew forumowym optymistom, którzy ciągle wierzyli, że jak zostawimy Kazka i poprawimy skuteczność to będziemy bili się o puchary, uważam, że czeka nas nieustanny spadek. Zarówno na poziomie organizacyjnym jak i sportowym. uratować nas może tylko nagły zastrzyk gotówki od sponsora (nowego, baz starego), a na to się nie zanosi.
Ostatnio edytowane przez kbr : 24.12.2015 o godz. 14:58.
|