Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.12.2015, 11:53
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6
- Wisła - Lech 2:0,
- Wisła - Gornik 4:1

Najgorszy mecz:
- Wisła - Cracovia 1:2

Plus sezonu:
- Arkadiusz Głowacki
- Mecz Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
- transfer Cierzniaka

Minus sezonu:
- zwolnienie Kazimierza Moskala
- seria ostatnich 5 porazek
- za duzo remisow, za mało zwyciest

Nadzieja 2016:
Gorzej byc nie moze, moze byc juz tylko lepiej. Ruch grał słabo podniosł sie, Amica była w strefie spadkowej podniosła sie to i Wisła moze tak wiec top6 jest w zasiegu. Przed podziałem zostało 27 punktow do zdobycia wiec bardzo duzo, stac Nas na to musza byc oczywiscie wszyscy zdrowi. Noi oczywiscie tak bardzo oczekiwany sponsor bo to nie do pomyslenia, zeby taki klub miał takie problemy ze znalezieniem go.
Odpowiedz cytując