Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.12.2015, 10:22
Najlepszy mecz:
Wisła Cracovia 2-1 i gol na 1-0 Stilica.

Najgorszy mecz:
-porazka 2-1 u siebie z makabi,ostatnie mecze Bronka

Plus sezonu:
Radek Cierzniak, akcja fans4club,

Minus roku
-dla mnie minus roku do odejscie Stilica
Minus sezonu
-postawa Jankowskiego,całokształt.
-zakontraktowanie Krzywego jaja na 3 lata
-Tomek Cywka ogólnie
-zwolnienie Moskala


Nadzieja 2016
-..matką głupich
ale kazda matka kocha swoje dzieci.
My kibice pomożemy, Mistrza Polski zdobedziemy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując