Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10914
Stary 23.12.2015, 23:21
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to nie jest logiczne. Jesli Gaszyński załatwił Coca-colę, to dlaczego został wywalony ? Jesli jednak to nie jego zasługa, to przyznam szczerze, że nie umiem sobie przypomnieć nic na "+" z tego prezesury. .... choć ponoć rezygnacja ich obu była podyktowana wąznymi sprawami osobistymi ...
I sie Coca Cola okazala sciema taka sama jak Biedronka u łysego jak mu sie pod dupa palilo

Z tym Smuda w klubie to slyszalem ze bzdura Bialonski na Interii wymysla
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując