Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.12.2015, 22:53
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6,
- Wisła - Lech 2:0,
- Jagiellonia - Wisła 1:4

Najgorszy mecz:
- Wisła - Cracovia 1:2,
- Lech - Wisła 2:0,
- Lechia - Wisła 2:0

Plus sezonu:
- "Wisła Kraków to nasza historia"
- dobra postawa Cierzniaka i Głowackiego

Minus sezonu:
- beznadziejne wyniki zarówno wiosną i jesienią,
- zwolnienie Moskala,
- organizacja klubu (brak sponsora, długi, transfery, brak długofalowej polityki itd.)

Nadzieja 2016:
- niestety nie widzę żadnych podstaw do optymizmu, ale obym się mylił ... :(
Odpowiedz cytując