Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10910
Stary 23.12.2015, 22:24
Widzisz, AS, taka już kolej rzeczy. Mam wrażenie, że rozmawiamy tutaj w gronie osób, które na te mecze i tak chodzą, ale te 10+k to nie są wielcy sympatycy Wisły i ich musisz namawiać. Ubolewanie nic tu nie zmieni. Z drugiej strony popatrz na sąsiadkę - tańszych biletów się już chyba nie da mieć. 1 zł i 5 zł za EKSTRAKLASĘ? I co, nawet tego Kauflanda zapełnić nie mogą. W Polsce nie ma kultury chodzenia na mecze, nie są one traktowane jako rodzinna rozrywka na weekend. A dopóki tak nie będzie, to na stadionach nie będzie tłumów.

Jasne, z naszego punktu widzenia, stadion to nie miejsce dla rodzin. My chcemy rac, opraw, dopingu, ciśnięcia po rywalu - tyle tylko, że fanatykami się żadnego stadionu w PL nie zapełni. Tak jest ten świat skonstruowany.

W USA masz mecze futbolu akademickiego (!), gdzie jest po 100k osób na jednym. Dostać bilet na mecz NHL czy NFL to jest niemalże cud. Na przykład Chicago Blackhawks (NHL) sprzedawało miejsca stojące na play-off po 400$. Poszły wszystkie. Nie wspomnę już o cenach biletów w Anglii na Premiere League, czy o dożywotnich karnetach.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując