Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.12.2015, 21:47
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6
- Wisła - Górnik 4:1

Najgorszy mecz:
- Derby
- amica (PP)

Plus sezonu:
- Cierzniak
- Głowacki
- "Wisła Kraków to Nasza historia"

Minus sezonu:
- letnie transfery (poza Cierzniakiem)
- brak w dalszym ciągu sponsora
- zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016:
- właściciel (wszystko w jego rękach)
- młodzież (Handzlik, Drzazga, Bartosz, Kuczak)
- sponsor


Odpowiedz cytując